Google Adwords Reklam

“Sınırsız Potansiyel: Google AdWords ile Online Reklamlarınızın Performansını Yükseltin”

7 Peak Digital olarak, Antalya Google ADS konusunda uzman bir ekip sunmaktayız. E-ticaret sitelerinin tasarım ve yazılım entegrasyon sürecinde , birçok faktörden etkilenir ve bu nedenle profesyonel bir ekip gereklidir. Google Ads ekibimiz müşterilerin ihtiyaclarını ve hedeflerini anlamak için çalışır ve en iyi satış odaklı e-ticaret sistemleri geliştirmekteyiz.

google adwords
100+ Reviews
google adwords
google reklamlari 27012020
01.

Satış Odaklı Reklamlar

Siteniz üzerinden yaptığınız satışlarda google reklamları ile uçuşa geçiceksiniz reklamlarınızı optimize ederek yayına alıyoruz.

02.

Marka Bilinirliği

Marka bilinirliğinizi arttırmak ve internet dünyasında yer edinmek için size özel reklamlar tasarlıyoruz.

03.

Organik Trafik

Hedef anahtar kelimeler ve birçok reklam tipi ile sitenize organik trafik akışı sağlayarak görüntülenmenizi arttırıyoruz.

04.

Hedef Kitle

Hedef kitlenizi belirlerken sık kullanılan sadeleştirme hatalarından uzaklaşıp, ince eleyip sık dokuyarak size hitap eden hedef kitlenizi yaratıyoruz.

Teklif Alın

Google Reklamları

Google reklamları web sitenizin olmazsa olmaz argümanlarındandır. Sitenizin trafik artışını , satış temelli reklamları, remarketing,shopping,anahtar kelime gibi birçok hizmette sizlerin yanınızdayız.!

antalya google reklam

Google Reklamları Nedir?

Dijital Dönüşüm!

Antalya Google Reklam, kullanıcıların reklamlarınızı görüntülediği veya tıkladığı zaman sadece ödeme yapmanızı sağlar. Bu, reklamlarınızın etkili olmasını ve daha fazla müşteri kazanmanızı sağlar. Ayrıca, Google AdWords, reklamlarınızın performansını izlemek için çeşitli raporlar sunar. Bu raporlar, reklamlarınızın ne kadar etkili olduğunu, hangi anahtar kelimeler için en çok tıklama aldığınızı ve hangi reklamların en yüksek dönüşüm oranlarına sahip olduğunu gösterir. Bu verileri kullanarak, reklamlarınızı daha etkili hale getirebilirsiniz.

Google AdWords ayrıca, reklamlarınızı görüntülemek isteyen kişilerin demografik bilgilerine göre hedefleme yapmanıza izin verir

Bilgi için

bilgi@7peakdigital.com

.

antalya google reklamları

Google AdWords, online pazarlama için çok etkili bir araçtır. Bu platform, kullanıcıların arama motorlarındaki anahtar kelime aramalarına göre reklamlarınızı hedefleyebildiğiniz bir sistemdir. Antalya ve çevresinde tatil yapmak isteyen insanların arama yaptığı anahtar kelimeler doğrultusunda reklamlarınızı göstermenizi sağlar. Örneğin, “Antalya Google Reklamları“, “Antalya otel fiyatları” gibi anahtar kelimelerle ilgili aramalar yapıldığında, reklamlarınız arama sonuçlarında görünebilir.


ANTALYA gOOGLE REKLAM

Google AdWords, kullanıcıların reklamlarınızı görüntülediği veya tıkladığı zaman sadece ödeme yapmanızı sağlar. Bu, reklamlarınızın etkili olmasını ve daha fazla müşteri kazanmanızı sağlar. Ayrıca, AdWords, reklamlarınızın performansını izlemek için çeşitli raporlar sunar. Bu raporlar, reklamlarınızın ne kadar etkili olduğunu, hangi anahtar kelimeler için en çok tıklama aldığınızı ve hangi reklamların en yüksek dönüşüm oranlarına sahip olduğunu gösterir. Bu verileri kullanarak, reklamlarınızı daha etkili hale getirebilirsiniz.

7 Peak Digital olarak müşterilerimize sürekli destek sunuyoruz. Google Reklamları ayrıca, reklamlarınızı görüntülemek isteyen kişilerin demografik bilgilerine göre hedefleme yapmanıza olanak tanır. Örneğin, reklamlarınızı sadece belirli yaş aralığındaki kişilerle sınırlandırabilir veya belirli bir bölgede yaşayan kişilerle hedefleyebilirsiniz. Bu sayede, reklamlarınızı daha etkili hale getirmenizi sağlar ve daha az maliyetli hale getirir.

7 Peak Digital olarak, Antalya Google Reklam hizmetleri sunarken, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Bizimle çalışmak antalya google reklam işinizi daha kolay, verimli ve başarılı hale getirecektir.

Birlikte Projenize Güç Verelim